Stropy teriva

Sufity teriva tworzą się z belek tudzież pustaków. Najważniejszą wartością tego rodzaju sufitu jest toż, że jest on lekki. Stropy te mają bardzo dobrą osłonę akustyczną tudzież termiczną. Stropy teriva świetnie izolują od ciepła tudzież zimna. Główną jego zaletą jest toż, że zestaw nie potrzebuje ciężkiego sprzętu tudzież, iż wolno zestawiać go w ciężko dogodnych miejscach. Wadą, którą wykazuje strop teriva toż wrażliwość na klawiszowanie, konieczność użycia dużej liczby kolumn montażowych tudzież zbytnio wielkie koszty robocizny.
Stropy gęstożebrowe są pewnymi z najpopularnieszych, jakie stosuje się w strukturach domów jednorodzinnych. Zbocza rozdzielcze toż takie dodatkowe belki, które przeciwdziałają kruszeniu tynku na spodzie sufitu.Sufit gestozebrowy ma swoje wady i korzyści. Ważnymi zaletami tego stropu są swobodnie osiągalne prefabrykaty, technika, która jest dość popularna pośród wykonawców oraz łatwy montaż, jaki nie potrzebuje pracy z wielkim ekwipunkiem. Sufit rector stosowany jest przede wszelkim w budownictwie przydatności publicznej oraz też w budownictwie lokalowym.

Główne zalety stropu rector:
– szybki oraz stosunkowo łatwy montaż
– szansa opierania sufitu na ścianach
– nie trzeba stosować żeber dystrybucyjnych, bowiem nie powstaje tu klawiszowanie
– wielka odporność co pozwoli na wykorzystanie sufitów w rozmaitego rodzaju budownictwach.

Stropy rector są najczęściej wybieranym rodzajem sufitów. Nie bez powodu realizatorzy bardzo powszechnie się na niego decydują. Strop ten jest powszechny. Doświadczy się między innymi zwłaszcza w budowie domów oraz domów usługowych.

Czytaj dalej: strop rector cennik