W ujęciach drugiej kobiety.

Jestem mamą nastolatka, jaki przybył do mnie niedawno z niezmiernie indywidualnym kłopotem, rzeczywiście toż się zdziwiłam czemu akurat przybył do mojej osoby, a nie do swojego tatusia, z którym tworzy znacznie lepszy stosunek. Bezsprzecznie spytałam się go o to, lecz w subtelny sposób, żeby nie odczuł, że nie chcę mu poradzić tylko go wysyłam do ojca.
Kiedy się ujawniło posiada problem z ukochaną i z racji tegoż, że ja mam z nią szczególnie korzystne warunki, sądzi iż mu coś zaproponuję jak ma naprawić sprawę jaka pomiędzy nimi zaistniała.
Zaprezentował mi, że byli razem na zabawie i przy okazji kiedy Sara (ów ma na imię jego jak się okazało już była dziewczyna), była w toalecie począł balować z inna dziewczyną, jak wolno wnioskować po powrocie dostrzegła swojego chłopaka w objęciach innej dziewczyny. Z racji tego, iż jest szczególnie gwałtowną dziewczyną uderzyła go w twarz wyrażając, że koniec z nimi i wybiegła z klubu.W tymże samym dniu się rozstali a od tegoż okresu nie rozmawiali.
Mój dorastający syn błagał mnie o poradę jak odzyskać byłą. Wymyśliłam zatem nikczemny pomysł oraz spotkałam się z byłą dziewczyną w centrum handlowym niejako pod pretekstem zakupów, natomiast właściwie rzeczywiście zamiast mnie samej miał iść mój syn (gdyż nie miał w jaki sposób się z nią umówić i rozwiązać sytuację,bo nie odbierała telefonów od niego). Niewątpliwie poleciłam mu zdobyć duży pęk tulipanów oraz ostrzegłam, że musi jej we wszelkim uznać rację chociażby jeśli uważa inaczej.
Uznam, że w czasie gdy wykonywało się ich spotkanie ja czekałam jak na szpilkach, ponieważ to ja je przygotowałam i powodzenie misji było zależne w kluczowej skali od mojego pomysłu.
Po 3 godzinkach otrzymałam sms od niego, że wszystko dobrze i iż mnie kocha. Wreszcie udało mi się odetchnąć.