Kupienie polisy NNW na rok kalendarzowy nie jest bardzo drogie.

Ubezpieczenie przedszkolne a więc NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Poprzez takie ubezpieczenie ochroną objęte są wszystkie pociechy w przedszkolu i nie tylko. Czy ubezpieczenie dziecka w placówce przedszkolnej jest obowiązkowe? Z całą pewnością nie. Lecz w momencie gdy nasze dziecko na skutek zdarzenia będzie wymagało specjalistycznej opieki specjalistycznej może niestety to kosztować dużo pieniędzy. Warto więc dobrze pomyśleć o ubezpieczeniu.

Jak dużo kosztuje ubezpieczenie pociechy w przedszkolu?

Zakup polisy NNW na rok kalendarzowy nie jest jakieś drogie – średnio do 100 pln. Możemy oczywiście liczyć na liczne zniżki dosłownie 50 procent, jeżeli większa grupka opiekunów zdecyduje się na oferowaną poprzez dyrektora przedszkola ofertę. Kwota może zejść wręcz do 40 zł 1-rocznie. Tego typu ubezpieczenie będziemy mogli wykupić również u innego ubezpieczyciela, nieobowiązkowo tego, który współpracuje z placówką przedszkolną. Ubezpieczenie malucha w szkole ochrania życie a także zdrowie pociech na miejscu instytucji przedszkolnej a dosłownie poza jej granicami. Trwa 12 miesięcy uwzględniając również wakacje. Niektóre agencje ubezpieczeniowe kuszą niskimi kosztami na przykład. 40-50 pln rocznie. I tutaj pojawia się bajer marketingowy przykładem może być chłopczyk który zasuwając padł na ziemię i rozbił sobie okulary. Opiekunowie prawni byli pewni iż otrzymają odpowiednie odszkodowanie. Nic bardziej mylnego! Polisę którą nabyli niestety nie kryła rekompensaty dla szkód materialnych. Dlatego tuż przed jakimkolwiek zakupieniem polisy, trzeba rozważyć rozważnie całą taką polisę.

Najlepiej zapytać sąsiadów, znajomych z jakiej firmy polisę NNW mogą polecić, albo wyszukać w globalnej sieci w różnych rankingach korporacji ubezpieczeniowych.

Autor: ubezpieczenie dziecka w przedszkolu