Jak odtworzyć film z VHS na płycie DVD ?

Oglądanie kaset vhs przegranych na DVD to super sposób na na uatrakcyjnienie wolnego wieczoru lub pochmurnego dnia, gdy nie mamy co ze sobą zrobić. Dzięki przegrywaniu kaset z VHS na DVD można powspominać stare, dobre czasy, przypominać sobie samych siebie z czasów młodości a także zobaczyć naszych bliskich. Fajnie jest zobaczyć jak kiedyś wyglądaliśmy a dla obecnych rodziców pokazać dzieciom jakie mieli ulubione bajki, gdy mieliśmy tyle lat co oni.

Jeszcze parę lat temu mało kto z nas nie pomyślałby nawet o tym, że postęp technologiczny tak pójdzie do przodu. W dzisiejszych czasach sami jesteśmy tego świadkami. Wszystko co nowoczesne jest na wyciągnięcie naszej ręki. Dlatego warto z tego skorzystać.

Postęp technologiczny, którego od paru lat doświadczamy każdemu z nas ułatwia życie. Jedną właśnie z takich możliwości, które ten postęp nam wszystkim umożliwia, jest odtwarzanie starych wspomnień z dalekiej przeszłości, a prezecyzująć – kopiowanie kaset VHS na DVD. Tak, tych czarnych kaset VHS, które służyły nam w latach 90 do ogładania filmów. Dzięki kopiowaniu VHS na płyty DVD można, jeżeli mamy trochę czasu wolnego zobaczyć i przypomnieć dawne nagrania zarejestrowane w czasach naszej młodośći. Płyty DVD można odtworzyć na domwym komputerze, na odtwarzaczu DVD a nawet na Playstation lub Xboxie.

Źródło: archiwizacja zdjęć