Zdarza się, że naturalne brwi znacznie odbiegają kolorem od włosów na głowie.

Właściwie dobrany makijaż świetnie poprawi nie tylko wygląd kobiety, niemniej jednak także jej nastrój. Wiele pań codziennie, a czasami nawet parę razy na dzień, maluje własne brwi, ażeby wyglądały pięknie a także perfekcyjnie pasowały do reszty twarzy. Zdarza się, że nasze naturalne brwi widocznie różnią się kolorem od włosów na głowie, lub są zwyczajnie słabe oraz rzadkie. W takich przypadkach, aby prezentować się tak jak się powinno, należy przeznaczyć kilkanaście minut każdego dnia na makijaż brwi.

Na szczęście na rynku wykonuje się usługi takie jak przykładowo makijaż permanentny. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy zaoszczędzić codziennie niesłychanie dużo swojego czasu, a brwi poprzez przez całą dobę, będą prezentowały się perfekcyjnie. Efekt zabiegu będzie utrzymywał się aż cztery lata. Makijaż permanentny będziemy mogli zrobić na 2 sposoby. Jednym z nich jest metoda ombre, a zatem cieniowania. Za sprawą tej metody możemy uzyskać wspaniałe naturalny efekt, część wznosząca się brwi będzie nieco jaśniejsza, a część opadająca – trochę przyciemniona. Makijaż permanentny wykonany taką metodą jest niesamowicie modny a także bardzo popularny w gronie klientek gabinetów kosmetologicznych.

Następna metoda to tak zwany microblading, zwana inaczej piórkowa. Polega na aplikowaniu barwnika przy zastosowaniu mikroostrza. Zrobienie permanentnego makijażu może nie tylko oszczędzić czas, niemniej jednak też sprawić, że będziemy wyglądać o wiele lepiej niż w tradycyjnym make upie. W końcu wykona nam go profesjonalistka.

Autor: Lamincja rzęs kielce